Dobra jakość za rozsądną cenę.

AD Serwis AGROBUD to idealne miejsce dla osób, które kochają swoje samochody i chcą utrzymywać je w jak najlepszym stanie technicznym, jak i wizualnym. Jesteśmy niezwykle doświadczonym serwisem motoryzacyjnym, znajdującym się na południe od Krakowa. Nasza firma zrzeszona jest w międzynarodowej sieci Auto Distribution Internacional, której przedstawicielem w Polsce jest AD Polska. Nasi klienci cenią szeroki zakres wykonywanych przez nas usług. Podobnie jest z obsługą aut różnych marek – nie ma tu w zasadzie żadnych ograniczeń. Jeżeli chodzi o rodzaje pojazdów, to zadbamy odpowiednio o samochody osobowe, dostawcze, a także ciężarowe i autobusy.

Same naprawy to jednak nie wszystko. Wyróżnia nas kompleksowa obsługa. Oferujemy Państwu przeglądy, badania techniczne, serwis ogumienia, myjnie ręczną i bezdotykową, a także bezobsługową stację paliw. Warto zaznaczyć, że paliwo dostarcza nam PKN Orlen, ale nasze ceny są wyraźnie niższe niż na stacjach wspomnianego koncernu. Indywidualne podejście do każdego klienta i bardzo korzystny stosunek ceny do jakości, to dla nas priorytety. Dbamy również o naszych pracowników, zapewniając im optymalne warunki pracy, przyjazną atmosferę, jak i korzystne wynagrodzenie – procentuje to utożsamianiem się z firmą i solidną pracą. Swoje samochody powierzyło nam już mnóstwo osób prywatnych, instytucji, jak i sporych firm. Jeżeli chcesz być naszym kolejnym zadowolonym klientem, koniecznie odwiedź zakładkę kontakt!

DLACZEGO MY

 • Kompleksowa obsługa

 • Przyjazna i pomocna grupa fachowców

 • Wykwalifikowana kadra

 • Profesjonalne, indywidualne i rzetelne podejście do każdego zlecenia

 • Krótkie terminy realizacji

 • Szeroki zakres usług

ZATRUDNIAMY

 • 8 Mechaników

 • 4 Diagnostów

 • 2 Instalatorów LPG

 • 4 Pracowników Myjni i Serwisu Ogumienia

 • 3 Pracowników Obsługi Klienta

POSIADANYCH REFERENCJI

LAT DOŚWIADCZENIA

DOSTAW CZĘŚCI DZIENNIE

STANOWISK

 • "Jeśli zapytałbym ludzi czego chcą, odpowiedzieliby, że szybkich koni "

  HENRY FORD
 • "Rozejrzałem się dookoła i nie mogłem znaleźć samochodu o którym marzyłem. Dlatego podjąłem decyzję - zbuduję go sam"

  ENZO FERRARI
 • "Budujemy samochody, których nikt nie potrzebuje, ale każdy chce mieć"

  Ferry Porsche

NASZA OFERTA

Oferuje pełną gamę usług motoryzacyjnych. Możemy obsłużyć każdy problem od wymiany oleju do wymiany silnika i jeszcze więcej.

PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE

Samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, TIR, autobusy, pojazdy wyposażone w instalacje gazowe, pojazdy specjalistyczne (karetki, wozy strażackie, itp.), pojazdy sprowadzone z zagranicy, pojazdy z zatrzymanym dowodem rejestracyjnym oraz wszelkie badania techniczne wykonywane na okręgowej stacji kontroli pojazdów.

SERWIS OGUMIENIA

Pełna oferta ogumienia do samochodów osobowych, dostawczych a także ciężarowych, motocykli i maszyn rolniczych. Usługi wulkanizacyjne oraz sezonowe przechowywanie opon.

AUTO SERWIS

Naprawy zawieszenia, ukł. hamulcowe, ukł. zasilania  (benzyna i diesel), geometria zawieszenia (samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe). Kompleksowe naprawy oraz obsługa samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów. Obsługa klientów indywidualnych oraz flot firmowych w pełnym zakresie.

STACJA PALIW

Stacja paliw – ON, Pb95 oraz Orlen Gaz. Paliwa tylko i wyłącznie pochodzące z PKN Orlen monitorowane w systemie jakości BAQ.

AUTO MYJNIA

Mycie samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, TIR mycie silników, podwozi, czyszczenie wnętrz samochodowych. Mycie samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych (TIR) kompleksowe czyszczenie wnętrz samochodowych oraz mycie silników i podwozi.

MONTAŻ GAZU

Montaż i obsługa instalacji gazowych BRC – europejskiego lidera na rynku samochodowych instalacji gazowych.

CHCESZ SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄZOBACZ WIĘCEJ

Projekt i wykonanie: